Hakkımızda

Dikkaya Hakkında

1988 YILINDAN BUGÜNE

Türkiye'nin Tesisat Toptancısı

Dikkaya Grubun Sanayi ve Ticari ilk şirketi olan Dikkaya Teknik Malzeme 1988’de kurulmuştur. Faaliyetlerine endüstriyel tesisler ve altyapı projelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlamış olup, taleple birlikte kısa sürede, domestik tesisat malzemelerinden, endüstriyel tesisat ihtiyaçlarına, hortum, pompa ve hidrofor sistemlerinden, yangınla mücadele sistemlerine, altyapı çözümlerinden tüm şehir şebeke çözümlerine, ısıtma-soğutma sistemlerinden, peyzaj ve havuz ekipmanlarına kadar tüm teknik tesisat kalemlerini içeren geniş bir ürün portföyüne ulaşmıştır.

Bugün elliyi aşkın deneyimli personeli ve büyük araç filosu ile bölgesindeki pazarlama lideri konumunu sürdürmektedir.

Ana ilkemiz güvenilirlik, ana hedefimiz ise sektördeki konumu korumak ve geliştirmek, toptan tesisat malzemesi ihtiyacı gereksiniminde akla gelen ilk marka olmaktır.  Bu ilke ve hedefler için kurumsallığın önemini kurulduğu günden beri özümseyerek sektör dinamiklerini de yakından takip eden Dikkaya, kalite yönetim sistemlerini başarı ile uygulamakta, sektör gelişmelerini, teknolojileri ve fuarları yakından takip edip, iştirak ederek gelişimini sürdürmektedir. 

Dikkaya Tanıtım Videomuz

Dikkaya Tanıtım Sunumumuz

Dikkaya Tanıtım Sunumumuz

Dikkaya tanıtım sunumumuzu pdf formatında indirmek için tıklayınız.Grup Şirketlerimiz

Dikkaya Grup; tesisat malzemelerinden, endüstriyel tesisat ihtiyaçlarına, hortum, pompa ve hidrofor sistemlerinden, yangınla mücadele sistemlerine, altyapı çözümlerinden tüm şehir şebeke çözümlerine, ısıtma-soğutma sistemlerinden, peyzaj ve havuz ekipmanlarına kadar tüm teknik tesisat kalemlerini içeren geniş bir ürün portföyüne ulaşmıştır. Güçlü çözüm ortakları, deneyimli personeli ve geniş araç filosu ile bölgesindeki pazarlama lideri konumunu sürdürmektedir.

Kataloglar

Dikkaya ürünler, teknik dökümanlar, broşür ve kataloglar

Dikkaya 2023 Fiyat Kataloğumuz Yayında

DOKÜMANLAR İÇİN TIKLAYIN >