Vizyon – Misyon

Vizyonumuz:

Yüksek kalite standartlarını koruyarak, yenilikçi çözümler sunan ve müşteri memnuniyetini odak noktamız yapan, Türkiye ve dünya genelinde tanınan, güvenilir ve sürdürülebilir bir işletme olmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin işlerini kolaylaştıran, büyümelerine katkıda bulunan, ilk tercih ettiği ve güvendiği bir firma olarak sektörümüzde öncü olmayı amaçlıyoruz.

 

Misyonumuz:

Müşterilerimiz, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve yan sanayi için güvenilirlik, samimiyet ve devamlılığı temel alarak değer yaratmak, yüksek kaliteli ürünler sunarak beklentileri karşılamak en önemli önceliğimizdir. İşimizi dürüstlük, şeffaflık ve etik değerlerle yürütüyor, müşteri odaklı bir yaklaşımla yapıyoruz.

Satış, pazarlama ve depolama faaliyetlerimizi etkin bir şekilde yöneterek, müşterilerimize zamanında teslimatlar ve hızlı hizmetler sağlıyoruz. Güvenilir bir tedarikçi olmanın yanı sıra, danışmanlık ve teknik destek sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak, uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan güçlü ilişkiler kurmak ve sürdürmek için çaba gösteriyoruz. 

Toplumun ve ülkenin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak için çalışanlarımızın gelişimini desteklemekle birlikte işimize ve çalışmalarımıza yatırım yapıyoruz. Aynı zamanda çevre dostu uygulamaları benimseyerek sürdürülebilirlik ilkesini gözetiyoruz.

Grup Şirketlerimiz

Dikkaya Grup; tesisat malzemelerinden, endüstriyel tesisat ihtiyaçlarına, hortum, pompa ve hidrofor sistemlerinden, yangınla mücadele sistemlerine, altyapı çözümlerinden tüm şehir şebeke çözümlerine, ısıtma-soğutma sistemlerinden, peyzaj ve havuz ekipmanlarına kadar tüm teknik tesisat kalemlerini içeren geniş bir ürün portföyüne ulaşmıştır. Güçlü çözüm ortakları, deneyimli personeli ve geniş araç filosu ile bölgesindeki pazarlama lideri konumunu sürdürmektedir.

Kataloglar

Dikkaya ürünler, teknik dökümanlar, broşür ve kataloglar

Dikkaya 2023 Fiyat Kataloğumuz Yayında

DOKÜMANLAR İÇİN TIKLAYIN >