Hedef ve İlkeler

ANA HEDEF VE İLKELERİMİZ

Dikkaya; çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Müşterileri, bayileri, tedarikçileri ve yan sanayi için güvenilirlik, samimiyet ve devamlılıktan asla taviz vermez.

Kurucumuz Mustafa DİKKAYA topluluğumuzun ana ilkesini şu sözlerle ifade etmektedir:

Benim Anayasam şudur: Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız.

Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar.

"Müşterilerimiz velinimetimizdir.”

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerini karşılamak önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak satış öncesi ve satış sonrasında da sattığımız ürünün arkasında, müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

“Hedefimiz daima en iyi olmaktır.”

Kalitede, hizmette sahip olduğumuz bu imajı korumak ve sektörümüzde lider olmak her zaman vazgeçilmez hedefimizdir.

“En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.”

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin gerçek kaynağı çalışanlarımızın kalitesidir. Dikkaya Grubun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için sürekli insana yatırım yaparak en iyi personeli ve yetişkin insan gücünü istihdam etmek, performanslarını artırmak temel görevimizdir.

“Amacımız, gelişmeleri takip etmek ve işimize yatırım yapmaktır.”

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

“Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.”

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı fayda sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

“Sorumluklarımız temel ilkemizdir.”

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.

Grup Şirketlerimiz

Dikkaya Grup; tesisat malzemelerinden, endüstriyel tesisat ihtiyaçlarına, hortum, pompa ve hidrofor sistemlerinden, yangınla mücadele sistemlerine, altyapı çözümlerinden tüm şehir şebeke çözümlerine, ısıtma-soğutma sistemlerinden, peyzaj ve havuz ekipmanlarına kadar tüm teknik tesisat kalemlerini içeren geniş bir ürün portföyüne ulaşmıştır. Güçlü çözüm ortakları, deneyimli personeli ve geniş araç filosu ile bölgesindeki pazarlama lideri konumunu sürdürmektedir.

Kataloglar

Dikkaya ürünler, teknik dökümanlar, broşür ve kataloglar

Dikkaya 2023 Fiyat Kataloğumuz Yayında

DOKÜMANLAR İÇİN TIKLAYIN >